Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.11.2022, 09:24   #42
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,091
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 12 godz 26 min 46 s
Domyślnie

elektryfikacja wsi kiedyś tam była

do dziś jestem świadomy ze dobra skrętka wytrzyma sporo wizualnie budzi obawy tyle ze jeszcze działa ale 16A na tym kawałku jakoś nie widzę. Walczy sie dzielnie na dziś cos ponad 30 puszek na piętrze osadzonych pod nowe okablowanie i nowe systemy.

Nadchodzi czas na cyfryzacje.
Tu juz trochę mniej mam świadomości, co robić w jakim kierunku podążać.
Oprócz tradycyjnego wifi chce dom okablować miedzy innymi połącznie ruter komputery, telewizor, konsola oraz system monitoringu. juz chce skrętkę utp czy stp podciągnąć do punktów do celowych bo czemu nie zrobic tego od razu przed ukryciem tego np nad sufitami podwieszanymi
w która kategorie skrętki warto iść przyszłościowo? cat 6 czy 6A a moze dalej 7 do domu planowo ma iść 1gb po światłowodzie jakie złącza i tak dalej tu bym waszej pomocy potrzebował cos tam mi sie o keystone obiło po głowie raczje skłaniam sie ku temu bo pewnie bedzie lepiej i taniej wiec naprawdę potrzebował bym porady tych co czytają. Za młodu skrętki i krosowe kable to zaciskało sie nawet krzesłem ale to było dawno temu i chyba juz nie prawda. a dziś to juz tylko jestem hardcorem
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg skretka.jpg (509.1 KB, 37 wyświetleń)
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem