Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2022, 13:46   #225
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jochen Zobacz post
Głupio było tak po prostu wyjechać i skończyć imprezę, więc znaleźliśmy krakowsko-nowotarski sposób na jej przedłużenie i afterparty w drodze
to musiał być naprawdę 'wesołobus'



nie byłem na zlocie, czego bardzo żałuję, ale wzw z wpisem Stopy chcę podkreślić, że, jak wielu pamięta, bywałem na wielu innych imprezach, których cechą wspólną było nadużywanie ubogacenia duchowego pod różną postacią
pamiętam niemal jak dziś, w zamglony dolnośląski dzień, jak w pewnej śp. Białej, po piątku, gdzie do ogniska wieziono taczką kiełbasę, wywieziono CAŁY samochód, taki jak do wywożenia liści, butelek. Do dziś nie wierzę, że MY to wypiliśmy. NA PEWNO było to zbieranie po jakichś zbiorowych wcześniejszych imprezach

piszę to dlatego, że nie przypominam sobie oraz NIGDY nie byłem świadkiem żadnych agresywnych zachowań mimo, że wszyscy mieli fest w czubie, a sam piszący te słowa częstokroć znajdował się w tzw. 'szpicy'

jeśli ktoś jest 'głupi po wódce' - mam takie przekonanie, że mądrzejszy w normalnym życiu również nie jest. jesteśmy małą społecznością, spotykamy się rzadko i, niestety, ale takiego rodzaju zachowania trzeba piętnować bo jedna osoba może odebrać dobre wspomnienia na cały rok
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem