Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.07.2022, 22:34   #434
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 8 godz 49 min 55 s
Domyślnie

LAMPKI ZDEMONTOWANE! pomyślę czy je sprzedać czy odłożyć aż zimą wymyślę dla nich lepsze, ładniejsze dla mnie mocowanie.

Mam nadzieję że to koniec tematu który się przez moje nieumyślne pytanie wygenerował

BTW od lat jeżdżę w białych kaskach. Ale bardziej po to żeby się nie dogrzewał na słońcu w korku. Teraz to akurat nawet pasuje mi do kolorystyki motocykla.

-----------

Przy okazji - z dzisiejszej jazdy do pracy zauważyłem ciekawy bajer. Myślałem że psuje się podświetlenie zegarów - bo jakoś czasem było a czasem nie, wcześnie rano jechałem. Co się okazało - pod guzikiem do kasowania dziennego przebiegu jest czujnik światła. Jak się go zasłoni (czyt. jest zmierzch czy ciemno) włącza się podświetlenie zegarów, odsłoniłem - wyłącza się. Ciekawe odkrycie - zastanawiam się czy jest to jakoś do wykorzystania, zaprogramowania przy lampie LED z DRL. Tzn. żeby było tak jak w aucie z czujnikiem zmierchu w szybie - w dzień mi się świecą Ledy dzienne a gdy szarówka, zmierzch, noc - same przełączają się na mijania.

Da się to tak w tym motocyklu zaprogramować przy lampie full led z DRL?

Pozdr
zimny

Ostatnio edytowane przez zimny : 05.07.2022 o 09:55 Powód: uzupełnienie
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem