Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.03.2022, 20:22   #12
Freedom
 
Freedom's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Kraków
Posty: 43
Motocykl: CRF1000L/DCT AS
Freedom jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 50 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał greenman Zobacz post
Moją uwagę zwróciło to, że wkleiłeś te linki bardzo "profesjonalnie", większość ludzi wkleja je niedbale bezpośrednio, albo w jego treści daje napis TUTAJ LINK Doceniam długość tekstu i to, że Ci się chciało go napisać!
Chętnie też przeczytam drugą część o firmach czy doradcach którzy się nie sprawdzili. Nie trzeba wymieniać z nazwiska czy nazwy, wystarczy miasto i np. inicjały. Sam planuję wybrać się na jakieś doszkolenie z manewrowania i zakrętów, chętnie przeczytam gdzie nie warto.
Dzięki, że doceniłeś mój czas. Nad tekstem faktycznie siedziałem trochę, bo po prostu chciałem aby był jak najlepszy i omawiał możliwie wszystkie problemy. Chyba nie da się poradzić komuś pierwszego moto na zasadzie: kup ten bez zrozumienia kontekstu.

Emek i inni koledzy. No Panowie, toście mnie na prawdę zaskoczyli. Pisząc ten tekst do głowy mi nie przyszło, że wklejenie linku może być problemem. Wręcz przeciwnie, chciałem poprzeć wywód konkretami, których osobiście doświadczyłem. Zazwyczaj w późniejszej dyskusji padają pytania o konkrety. Nie za bardzo miałem pomysł jak można to zrobić inaczej. Rzecz jasna nie czekając na Moderatora natychmiast usuwam wszelkie linki, niech sobie ludziska sami szukają, co z tym fantem zrobić. Tekst ma w założeniu maksymalnie pomagać przyszłym motocyklistom, a nie "drażnić" kogokolwiek.

Ostatnio edytowane przez Novy : 17.03.2022 o 22:28 Powód: Połączenie postów
Freedom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem