Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.02.2022, 19:24   #1332
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,974
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 5 godz 45 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
Byłem tylko raz (4dni) jednego dnia skradziono mi dokumenty a ostatniego już w autobusie na lotnisko aparat, gdy już byłem wyczulony na złodziei, którzy są w każdym turystycznym punkcie Rzymu, organizują sztuczne tłumy, zgadują aby odwrócić uwagę generalnie jedno wielkie polowanie na frajerów turystów. Pytam policjanta, czy jest szansa, że za kilka dni dokumenty się znajdą? ironiczny uśmiech i odp. nic się nie znajdzie. U nas zgubisz grubą kasę na ulicy i jest całkiem spora i realna szansa iż ktoś to odniesie na komisariat a takie pierdoły jak dokumenty to nawet 95% szansy, że się znajdą.

Dopóki ktoś tego nie ogarnie nigdy moja stopa tam nie stanie, dla mnie to nie akceptowalne dno zupełnie olewane przez władze IT. Teraz ta idiotyczna segregacja i covidowe kłamstwa jak z ciężarówkami. Był taki okres w historii tego kraju, który można nazwać po imieniu i zaczyna się na f.... a jak widać historia zatacza koło.

Może Bałkany się otworzą całkowicie, Skandynawia, Hiszpania, liczyłem jeszcze na Turcję chociaż wydaje się to mało realne.
Fajna Roma skończyła się gdzieś w okolicach 95/96 roku, ta za moich czasów, ta jeszcze bardziej zajebista w latach osiemdziesiątych. Teraz to skupisko pederastów, narkomanów, oszustów, oraz wszelakiej maści złodziejaszków, chory system im nie przeszkadza. Nie mają środków i personelu na działania prewencyjne, ale na prześladowanie obywateli bez maski i pasa mają. Po za nimi gdzie kolwiek się nie obrócisz dymają turystów na kasę miejscowi cwaniaczki. Jest tyle fajnych i bezpiecznych miejsc wartych odwiedzenia w IT, ale Roma do nich nie należy i to ostanie miasto, które poleciłbym na odwiedziny, choć tu jestem od 89 roku. Kiedyś nawet chciałem tu zostać na zawsze, wielu moich kolegów i znajomych, rodowitych rzymian sprzedało swoje mieszkania w centro i przeniosło się do pod rzymskiej wsi.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem