Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.02.2022, 22:26   #1316
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,398
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 9 godz 43 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Po co łapać nieletnią bośniacką cygankę, jak po zatrzymaniu w pół godziny jest wolna. W Romie nie jeździ się metrem, przez 33 lata nikt mnie tu nie okradł.
Byłem tylko raz (4dni) jednego dnia skradziono mi dokumenty a ostatniego już w autobusie na lotnisko aparat, gdy już byłem wyczulony na złodziei, którzy są w każdym turystycznym punkcie Rzymu, organizują sztuczne tłumy, zgadują aby odwrócić uwagę generalnie jedno wielkie polowanie na frajerów turystów. Pytam policjanta, czy jest szansa, że za kilka dni dokumenty się znajdą? ironiczny uśmiech i odp. nic się nie znajdzie. U nas zgubisz grubą kasę na ulicy i jest całkiem spora i realna szansa iż ktoś to odniesie na komisariat a takie pierdoły jak dokumenty to nawet 95% szansy, że się znajdą.

Dopóki ktoś tego nie ogarnie nigdy moja stopa tam nie stanie, dla mnie to nie akceptowalne dno zupełnie olewane przez władze IT. Teraz ta idiotyczna segregacja i covidowe kłamstwa jak z ciężarówkami. Był taki okres w historii tego kraju, który można nazwać po imieniu i zaczyna się na f.... a jak widać historia zatacza koło.

Może Bałkany się otworzą całkowicie, Skandynawia, Hiszpania, liczyłem jeszcze na Turcję chociaż wydaje się to mało realne.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem