Wątek: Dajcie - cynk!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.11.2021, 14:04   #1
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie Dajcie - cynk!

Mój galwanolog z wrocka się rozrósł i niestety po dzisiejszej rozmowie oświadczył, że mimo najszczerszych chęci nie jest w stanie zapewnić, że otrzymam do ręki to co przywiozłem. Kolesie na produkcji nie dbają o temat i się nie da bo wanny mają wielkie i wsad też po paręset kilo na raz - a ja nie chcę od XTka pogubić szprych czy blaszek mocujących kanapy czy innej galanterii itd bo później tego nigdzie nie kupię.

Pytanie zatem jest takie czy ktoś zna dobrą cynkownię galwaniczną coby to ogarnęli i oddali do łapy komplet jaki dostali do zrobienia?
Pierdoły głównie: szprychy, nyple, dźwignie, uchwyty, mocowania.
Byłoby wspaniale jakby robili chromianowanie od razu - nie chcę tego syfu w garażu.

W akcie desperacji i rozpaczy już kminię jak zrobić niewielkie wanny w garage /do 10l/ ale, szczerze mówiąc, mam nadzieję że uda się tego uniknąć. Niestety mam w tej chwili trzy motocykle do dość konkretnej odbudowy i kolejny jedzie i muszę coś zaradzić.
Robienie na miejscu miałoby mega sens bo i taniej i pomijam najbardziej upierdliwy i ryzykowny element jakim jest wożenie tego szpeju w te i wewte.

Zatem
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem