Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.11.2021, 18:24   #2
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 32 min 39 s
Domyślnie

Może taniej będzie kupić i odsprzedać później? Mi się najbardziej podobało w zona cafetera, zaskoczyło bardzo na plus Medellin - może dlatego, że uwierzyłem iż tamtejsze miasta nie mają nic, co by mnie interesowało.
Zastanów się nad włączeniem Ekwadoru, bardzo mi się tam podobało. Chyba nawet bardziej niż w Kolumbii, która nie spełniła moich wyobrażeń - inna rzecz, że oczekiwania miałem postawione wysoko, chyba za wysoko. Kilku kumpli mówiło, że to najłądniejszy kraj w którym byli. Ale ja byłem w ładniejszych.
Wobec Ekwadoru nie miałem żadnych i może dlatego podobało mi się wszystko.
Firmy wznowiły nabór, bo co mają robić - próbujemy przeżyć. Inna rzecz że w części klientów jest strach - niekoniecznie przed pandemią, czasem bardziej uzasadnione obawy przed lockdownem czy wrąbaniem się na kwarantannę.
Za 2 tygodnie lecę z ekipą do Kenii i nie bardzo wiem co zrobię jak mnie obłożą dwa dni przed wylotem kwarantanną. W marcu się wybieram z RPA do Kenii - przygotowuję się do tej imprezy, ale największa zagadka to granice, testy, PCR, kwarantanny i procedury. Nikt nic nie wie. A ja dodatkowo wiem, że wszystko może się zmienić.

Żona ma rację, lepiej we dwóch.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem