Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.08.2021, 17:39   #265
mikelos
 
mikelos's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: okolice Pruszkowa
Posty: 643
Motocykl: Husqvarna 701
mikelos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 21 godz 46 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
W górach. Tuż przy granicy z Chinami. Robił zdjęcia, wsiadł na moto i po 100 m wpadł na kamień. Chyba przeleciał przez kiere. Full ubrany, kask Shoei, złamał rękę i obojczyk, niestety uderzył głową w kolejny kamień. Wezwałem pomoc przez InReacha, zadziałało średnio... Pojechał naszym autem na spotkanie karetki. Droga do szpitala zajęła 9 godzin. Następnego ranka zmarł. Mam tu jego syna na wyjeździe..Darek dobrze jezdzil. Chyba stracił koncentrację na moment. Tragedia.
Od niedzieli w naszej paczce znajomych jest wielki smutek, gorycz i niedowierzanie. Darek w tym roku świętował 50 urodziny, 25 lecie małżeństwa i 25 lecie założenia własnej firmy. Sporej i dobrze prosperującej. Zawsze uśmiechnięty, energetyczny, szukający rozwiązań a nie problemów.

Znamy się od lat, byliśmy razem w Maroku, Ałtaju, jakieś Bałkany. Ostatnio hasaliśmy w lipcu na Ukrainie. Żegnaliśmy się, mówiąc sobie do zobaczenia we wrześniu na ER24. Darek pojechał do Kirgistanu z trzema wspólnymi znajomymi i synem. Darek jeździł najwięcej z nas wszystkich, bywało że spędzał 3-4 miesiące w roku (jeśli nie więcej) na moto. Ogarniał i duże i małe moto bardzo sprawnie. Zamiast pitolenia na forum Darek wolał jeździć, poznawać, wchodzić w interakcje z ludźmi. Po prostu żyć.

Nie umiem myśleć o Darku w czasie przeszłym. Wiem że pewnie każdy z nas stracił kogoś bliskiego, ale to pierwsza śmierć tak bliskiej mi osoby.
__________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nic nie mów. Nic nie rób. Bądź nikim" - Arystoteles
mikelos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem