Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.12.2020, 20:12   #17
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,521
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 25 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Korbol Zobacz post
Kurde sam nie wiem z czego to wynika ale w zależności od kraju gdzie był sprzedawany były różne ustawienia. Wiem, że wersję na USA mają szerszy wylot z wydechu niż wersję na Europę. Jeśli jest to wersja ze Szwecji to zgodnie bez serwisówką powinno być jeden obrót. Tyle teorii, ale jak tam jest jakiś przelot to powinno być git.



Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
tu sprawa jest o tyle prosta ze mamy jeden kolektor i wydech. analizator spalin + kolor swiecy + palenie na zimno i reakcja na ssanie i gaz i jakies optimum wypracujemy. kolega jest zadowolony i z osiagow i ze spalania. zobaczymy bo ida cieple dni czy zrobi jakas jazde probna. dzis na przyczepce przyjechalo i po 8h tak samo odjechalo. czekam na nowe wiadomosci. propozycje odkupienia juz mial ale narazie postanowil zachowac motocykl dla siebie.

p.s. mialem gaznik w myjce w kawalkach ale nie spisalem dysz i iglicy. sruba poszla na 1,7 out - oczywiscie do korekty w razie W. z pewnoscia do skrecenia bo juz na ssaniu momentalnie go zalewalo wiec musi miec za bogato. w warsztacie mam 12 st C ustawiony piec.
p.p.s. jezeli ktos potrzebuje mam ori serwisowke do SE, ale to chyba ogolnie i latwo dostepne - fura jest igła. praca z czyms takim to sama przyjemnosc.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 130091081_3474225456027402_1586881877921989664_o.jpg (341.9 KB, 34 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem