Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.08.2009, 08:39   #106
DrStar
 
DrStar's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Zielona Góra
Posty: 127
Motocykl: RD03
DrStar jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pretor Zobacz post
Ja zaczynałem od varadero, mam Transalpa i kupiłem F800GS. Nie jest dla mnie istotna marka lecz co dany motocykl sobą reprezentuje i jak może pomóc mi w realizacji celu jakim jest fun jazdy na moto i podróżowanie. Kupiłem BMW bo uważam, że to najbardziej uniwersalny sprzęt zarówno na asfalt jak i teren. Waga po zalaniu 207 kg, skoki 230 i 215 mm., moc 85 km i spalanie 4,5 l/100 to wynik do którego wielu producentom jeszcze baaaardzo daleko. Co z tego że jestem fanem hondy skoro nie spełnia ona moich oczekiwań a co gorsze raczej idzie w innym kierunku. Dla ideii nikt motocykli nie kupuje. BMW robi to czego oczekują klienci. Zrobili to co Wy byście chcieli zrobić z AT.
Co do ludzi i forów. Ocenianie po posiadaniu motocykla jest idiotyzmem.
Jestem adminem forum Hondy Varadero. Chodzę w koszulkach i polarach naszego portalu. Jednym słowem utożsamiam się z kumplami. To że mam BMW w niczym im nie przeszkadza a ja nie mam zamiaru zmieniać z tego powodu towarzystwa.
Co do zawartości na forach to zawsze mówiłem i mówię, że tylko na tym forum można dowiedzieć się rzeczy istotnych dla ludzi chcących podróżować.
Myslę, że wielu posiadaczy Hond, KTMów, BMW, Suzuki z chęcią tu zajrzy aby pozyskać cenne uwagi. Tak więc Panowie mimo, że to forum AT to tak naprawdę forum dla wszystkich motocyklistów. I chyba w sumie o to chodzi.
No chyba, że się mylę.
Popieram kolegę w 100% - zresztą tez tak mam. A jestem tu, bo lubię
__________________
BBC - Bawaria Bez Cycków
DrStar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem