Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.08.2020, 07:46   #1
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,854
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 15 godz 20 min 26 s
Domyślnie Buty na motocykl

Mając dwie pary butów, takich na poważne wycieczki, brakowało mi czego niezobowiązującego na krótsze wypady. Długo się zastanawiałem co wybrać, analiza różnych modeli, ochrona bierna itp. Cały czas z tyłu głowy myśl, znowu następny gadżet który większość czasu spędzi w szafie. Gdy przymierzyłem krótki model Revita, zaświtała mi nowa myśl, dlaczego nie wykorzystać tego co już mam. Co takiego jest w tych krótkich revitach żeby je kupować? Zdarzyło się jechać ostatnio w bucie typu półbut, niektórzy jeżdżą nawet w sandałach nawet mając BMW


Wyciągnąłem z szafy posiadane buty do chodzenia i wykonałem pierwszy przejazd, nie zanotowałem żadnych negatywnych zjawisk. Dziś je wypróbuję już na właściwym modelu motocykla i zobaczymy co dalej.


Czy są jakieś przeciwskazania aby nie korzystać z tych butów, w czym one są gorsze od np takich trampek które są sprzedawane przez BMW

http://www.bmwakcesoria.pl/buty-bmw-...ide,41297.html
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem