Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.07.2009, 16:46   #81
majo
 
majo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: 816 Dorohusk
Posty: 4,423
Motocykl: XRV 650:)
majo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 3 dni 16 godz 50 min 30 s
Domyślnie

Elo czarnuchy, dojechalem do Magadanu 22 dni i ok 11500 km z Dorohuska. Pada codziennie, poziom wody na rzece Kjubeme uniemozliwil mi dotarcie do Tomtoru i pojechalem gora przez Ust Nero. bylo warto, tego sie w tv nie zobaczy. Jutro zerwis afryki, pojutrze odpoczywam i decyduje ktoredy wracac, albo przez Ust Omczug i Ojmjakon albo poplyne do portu wadimo. Musze to skalkulowac i sie zastanowic, na razie bez wiekszych przypalow, pare srubek mi odpadlo(m.in.mocujaca amor tylni do kiwaczki i lozysko mi sie wysypalo, musialem zrobic prowizorke z gumy) ale generalnie to jedzie afra do przodu i sie nie lamie. Koyma niesamowita jak i caly Jakuck. Pozdro. Trzymajcie kciuki, po powrocie wrzuce fotki bo mi sie teraz nie chce Lepi poznalismy chlopakow z Mongolska i tam troche wieczorem z nimi pogadalismy, Roberta widzialem ale mi przemknal jak stalem na parkingu bleboko w lesie
Chlopaki z czukotka.motogryf wczoraj odbili na omskuczan.
Lysoll sory kolego ale mi sie nie chce tej drogi sprawdzac za omskuczanem, podobno jest przejezdna tylko sa glebokie slady po duzych ciezarowkach i da rade dojechac.

Narka chlopaki, trzymajcie kciuki aby niezdziwdzie byly syte
majo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem