Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.05.2008, 09:23   #17
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 8 min 32 s
Domyślnie

"myślałem że to było przedsięwzięcie niekomercyjne" - jak najbardziej nie komercyjne ale, żeby było tanio dla forumowiczów ... Ja osobiście składam wyrazy UZNANIA dla każdego komu sie chciało zorganizować dla nas cokolwiek /edycje kalenarza, naszą strone, stare i nowe forum, logo, naklejki, spotkania, znaczki, polary, koszulki, itd./. Nie widze nic zdrożnego w tym, że nasze kalendarze czy tez inne dzieła sprzedawane są poza forum tym bardziej jeśli ewentualny dochód zostaje przeznaczony na dalsze funkcjonowanie forum czy dofinansowanie kolejnego spotkania /a przy okazji trzeba chyba odświerzyć temat składek bo sam się pogubiłem i nie bardzo wiem co i jak w tym przedmiocie jest aktualne/.

"tiaaa... nie będe przypominał jak został potraktowany rok czy dwa temu..." - został potraktowany tak jak sobie wtedy sam na to zasłużył. Nie popierałem w pełni bezmyślnej niejednokrotnie nagonki na Tomka ale moje własne doświadczenia z jego firmą swego czasu też były różne /nie zmienia się tylko krowa więc zakładam, że teraz wszystkie nieporozumienia zostały wyjaśnione a wnioski przez obie strony wyciągnięte i tematu nie ma co dalej drążyć/.

"to może po Kalendarz AT 2009 wybierzemy się do Empiku...?" - dla siebie i grona najbliższych znajomych kalendarz na 2009 /jeśli takowy będzie miał kto zrobić poświęcając swój czas i ryzykując kase/ zamówie w preferencyjnej cenie na forum ale Panią Goździkową czy Pana Janka wyślę chętnie do Empiku, Ruchu czy innego kolportera gdzie sobie go po cenie wolnorynkowej nabędą, zresztą chyba jest mile gdy nasze "osiągnięcia" są dostrzegane i propagowane przez "szersze grono".
I jeszcze jedno: od samego początku twórcy tegorocznej edycji kalendarza dawali jasne info, że bedzie nakład tylu a tylu sztuk i część zostanie rozdysponowana poza forum więc po co te pytania w obu dotychczasowych kalendarzach są i moje zdjęcia, które udostępniłem dobrowolnie a teraz ogromnie się cieszę i jestem dumny, że mogę wchodząc np. do salonu WMW-Motocenter w Jaśle czy serwisu MotoMot w Gorlicach zobaczyć na ścianie zdjęcie swoje czy innego Afrykanera.

Ot i cała moja opinia w przedmiocie tematu kalendarz.

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 08.05.2008 o 09:28
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem