Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.06.2009, 17:38   #20
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 563
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 21 godz 46 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
wiem że nie miałem już nic pisać ale..

po wczorajszej lekturce wypowiedzi Lewara co do mojego ostrzeżenia wzgledem spirytusu totalnie sie wkur... i postanowiłem sprawe zbadać dogłebnie by odeprzec argumenty o "najlepszym posunieciu w życiu"
jeżeli wiedziałes o tym jak że spirytus w norwegi jest zakazany a mimo to go zabrałes to twoja sprawa , jesli nie wiedziałeś to nie wiem dlaczego krytykujesz kogoś za to że przestrzega innych tobie sie udało i dobrze a wyobraż sobie sytuacje w której ktoś wykorzystóje twój pomysł na "taniość w norwegi" i zabiera z sobą spirytus. na granicy zatrzymują go celnicy (lub na trasie policja ,celnicy) i swierdzają w posiadanui spirytus. wtedy własnie sie zaczyna, karay za posiadanie, przemycanie są dwie:
1. kara przez pozbawienie wolności od lat 3
2. grzywna w wysokości minimalnej 10 000nok
jestem przekonany że nie karzdego stac na takie ryzyko by oszczedzic pare zł

i chciałbym podziekować DrStar za zainteresowanie tematem i potwierdzenie mioch słów bo coniektórzy mogli mnie uznac za debila gadającego bezsensowne teorie wysane z palca
Ło matko !!!
Widzem, że muszem pisać prościej.
1. Po pierwsze primo, nie rozumiem dlaczego prawie każda wymiana zdań w polskim internecie musi kończyć się pyskówką. Skąd tylo w narodzie agresji ?
2. Po drugie primo, cała moja krótka opowieść o wyjeździe do Norwegii oraz późniejsze posty utrzymane były w konwencji żartu i mam nadzieję, że zdecydowana większość czytaczy tak to zrozumiała.
3. Po trzecie primo nie wiedziałem, że do Norwegii nie można wwozić spirytusu i gdybym to wiedział to nigdy bym tego nie uczynił i przestrzegam wszystkich przed dokonywaniem tak nagannego postępku bo skończyć się on może karą grzywny lub długoletniego więzienia.
4. I wreszcie po trzecie primo ( uwaga tera będzie żart ) - wrócę tam z całą ekipą i wystąpimy do Króla Norwegów Haralda V i przyznamy się do popełnionych zbrodni i dokonamy samooskarżenia i odbędziemy w pokorze słuszny wyrok w strasznych warunkach norweskich kazamatów i tylko mam nadzieję, że pozwolą mi tam jarać papierochy i nie poczytają tego jako jaranie zielska.
5. I na koniec czwarte, ostateczne primo, więcej fotek i tekstu z wyjazdu nie będzie, bo osłabłem i mi się nie chce...i (patrz awatar 7Greka), którego przy tej okazji serdecznie pozdrawiam.

__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem