Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.04.2019, 11:12   #11
QrczaQ
 
QrczaQ's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Sexu i biznesu
Posty: 1,563
Motocykl: CRF1000, R80G/S PD, DR650SE
QrczaQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Jak sie jezdzi enduro w czarnej dupie to lepiej wiedziec jak sie wymienia detki i zrobic to samemu pare razy kolo domu. Ja np. robilem to wiele razy i nie bylo problemu. Ale Haidenhau K60 Scout na tyl w DR650 mnie powalil na kolana. Nawet w serwisie walczyli z tym z 30 minut. Nie chciala wejsc na rant za cholere... mydlo, 6 Bar, mlotkowanie i nic.

Zmienilem na TKC80 i jest normalna procedura.

W Europie to warto zaplacic pare zlotych jak sie da ale mam tez pare historii z tym zwiazane.

1. Francja piatek 15h58. Akurat zlapalem kapcia kolo otwartej wulkanizacji - taki szczesciarz. A tu monsieur mi mowi, ze o 16h00 zamykaja i zebym (wypierdalal) tzn. ze w poniedzialek o 8h00 moge przyjsc.

2. Szwajcaria. Zlapalem kapcia a po drodze jest wulkanizacja to sie stoczylem 300 metrow do nich. Ten sie zawzial, ze bedzie kolkowal jak bezdetkowa. A to KTM 990 i tak mi sie wydawalo, ze detke chyba ma ale nie bylem pewien. Nie dalo sie palantowi przetlumaczyc, bo fachowiec i co ja mam z nim dyskutowac. Zakolkowal... i o dziwo trzymalo powietrze - 75 CHF czing czing. Po drodze byl KTM to do nich zajechalem zapytac sie czy to ma detke czy nie. No ma. To se kupilem i zmienilem to kolkowanie detki. O dziwo do domu ciagle mialem powietrze - jakis cud czy co?
Pojechalem do tego wulkanizatora zeby mi kase oddal - bez sukcesu.

PS. Gdzies mam i jak znajde to wrzuce filmik jak IZI zmienia przednia detke w RD07. Tak z 3 minuty trwal ten film :-)
__________________
__
Golodupiec bez Afryki
QrczaQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem