Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.06.2009, 11:51   #142
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Bez promocji, nie lubię tego, w sumie 8000 zł nie licząc przygotowania moto. Nie miałem żadnych problemów więc takie koszta. Mauretania na granicy 20 eu, trzeba przypilnowac żeby dali na miesiąc z 2 krotnym wjazdem! Wizy Mali Senegal w Nokaszot, Mali od ręki, Senegal do 3 dni, ważne żeby być w poniedziałek bo od piątku wolne! Cena 20 eu za szt, ambasady w pobliżu, namiary GPS mam. Auberge Sahara, nocleg 5 eu.Na granicy nie sprawdzałem czy są miny, co prawda spałem pomiędzy granicami, bo drugie przejśćie już zamknęli, ale byłem zbyt zmęczony aby szukać min. Cyrk ten sam, łapówki czekanie, trzeba się wyluzować, bo po stronie senegalskiej jeszcze śmieszniej. Wciskają ubezpieczenie na 5 dni za 20 eu trza kupić!Droga w Mauretanii jak na warunki afrykańskie dobra, dziuru w kierunku Nema dalej na wschód, i przed S Luis. Droga północna do T o tej porze roku praktycznie nieprzejezdna dla 2 kółek, piasek po osie, tylko lekki sprzęt bez bagażu. Po deszczach to się utwardza i jest o niebo lepiej.Droga do Tomoktou w pojedynkę to szaleństwo i nadmiar adrenaliny, głębokie koleiny po ciężarówkach pełne piasku, nieprzewidywalne pobocze droga dla wariatów, czyli coś dla was.
Jestem
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem