Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.06.2009, 12:12   #64
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 3 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał amnonim Zobacz post
Puszek - dzięki za dość rozbudowane info.

Co do informacji bierzących: policjant poinformował mnie, że właściciel pojazdu ma pół roku czasu, by zgłosić się po swój pojazd, po tym czasie przechodzi ona na rzecz skarbu państwa. Czyli wg niego mogę się szybko nie doczekać.
Inną drogą jest przejęcie inicjatywy przez mojego ubezpieczyciela, on zapewne jest w stanie formalnie dowiedzieć się więcej a propos TU sprawcy - mój ubezpieczyciel wysyła pismo do policji w celu ustalenia TU sprawcy lub bezpośrednio do właściciela pojazdu (informacja zaczerpnięta telefonicznie od PZU). Jutro ma u mnie być rzeczoznawca z "mojego" PZU, to postaram się jak najwięcej wypytać. Tak jak Puszek napisał, być może to właśnie PZU jest ubezpieczycielem sprawcy. Czy w takim przypadku spodziewać się jakiegoś większego przekrętu? Czy raczej spodziewać się, że sprawa zostanie załatwiona bezproblemowo?
Na 99% to PZU jest TU sprawcy - inaczej nie wysłali by likwidatora - bo niby na jakiej podstawie skoro nie masz AC, a OC to polisa chroniąca szkody wobec osób trzecich.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem