Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.02.2016, 09:59   #25
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nicek27 Zobacz post
Ze zwrotem to raczej odpada. Kto mi to teraz przyjmie. Wg wywiadu z innymi to jestem trzecim idiotą, który ten motor w takim stanie kupił. Podobno jestem czwartym właścicielem po dziadku z dowodu. Znowuż wg WK tylko raz się sprzedawca zmienił. Mam też jego imie i wiochę gdzie mieszka. Potrzebuje umowe z nim i jego umowe z dziadkiem tak mi pani powiedziała. Tylko co wtedy jak dojdą, że jakiś tam ktoś inny wyrejestrował międzyczasie czy coś. Jade tam na tydzień urlopu spróbować to wyjaśnić.
Bez karty nikt nie wyrejestruje. Jak tobie udało bysię zarejestrować to bez twojej zgody nikt tego nie zmieni.
Podobną sytuację miał kumpel i załatwił to podpisując umowę z wcześniejszym prawidłowym właścicielem. Tylko tam moto krążyło wśród dobrych znajomych, z obcymi gość może się bać kręcić na umowach. Co do zwrotu. Jak nie masz na umowie zapisane że kupujesz bez papierów, co jest ewidentną wadą. To i sądownie to oddasz i tu nie chodzi o odzyskanie pieniędzy za moto tylko wyplątanie się z tego bałaganu. Nie jestem prawnikiem i moje obawymogą być na wyrost. Ale dla mnie największy kłopot to co zrobisz z tym za kilka lat. Teraz to możesz latać po lasach i mieć nadzieję, że ...
zombi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem