Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.10.2015, 21:11   #1
samba23
 
samba23's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Bielsko-Biala
Posty: 118
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50000km
samba23 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 1 godz 3 min 47 s
Domyślnie Rumunia-Tarcu 2190m; Ukraina-Wilkowo, Tyraspol

Miał być wyjazd do Gruzji.... jak to w życiu bywa, coś poszło nie tak i nie wypaliło....
Rafał rzucił temat - to Rumunia na otarcie łez

Michał na to, że jak Rumunia to tam taki szczyt jest, co ktoś na forum stawia flaszkę za wyjazd na niego Afrą! ()

...i ziarnko zostało posiane... a co to za szczyt? a jakiś tam, sprawdzę.
ee no nie no, jak ktoś stawia flaszkę to musimy tam wyjechać!

Michał z Rafałem przyjeżdżają do BB, przygotowania moto... tu coś spawnąć, tam tytyrytką przymocować, olej na trasę, wymiana opon na jodełki.... musi jechać... w końcu to Afra.

Wyruszamy z Bielska w trójkę. Ja na nowo zakupionej RD 04 za 5K (od zakupu przejechałem nią 300km stwierdziłem, że jak 300 km zrobiła, to dojedzie gdzie trzeba będzie), Michał trolem (Michał stwierdził, że trol może się rozlecieć w każdej chwili) i Rafał na 'orange power 07' (Rafała 'power07' to dawno tyłka już na sobie nie czuła)

No to dzida!! Dzidujemy przez Słowację z pierwszym noclegiem w słowackim lesie Krótki nocleg pod namiotami. Dalej dojazdówka przez Węgry na Oradee. W nocy docieramy do Parku Narodowego Apuseni w Rumunii. Po ciemku wbijamy się w boczną drogę zarośniętą pnącą się w górę. Docieramy na łączkę, na której się rozbijamy. Zmęczeni, po kilkuset kilometrach dojazdu wreszcie udziela nam się klimat wyprawowy. Piwko w ręce, mleczna droga na niebie i łyżwa na ryju
Fotki powrzucam w najbliższym czasie.



To jak to było z tą flaszką po zdobyciu Tarcu Afryką? stawia ktoś?
samba23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem