Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.02.2009, 21:05   #109
Mariusz Ignatowicz
 
Mariusz Ignatowicz's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 18
Motocykl: RD07a
Mariusz Ignatowicz jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 godz 27 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lupus Zobacz post
Życzę powodzenia!
Cytat:
Napisał firefighter80 Zobacz post
.
Troche jesteście jakby potrzebni! bezwzględnie
Cytat:
Napisał Stachu Zobacz post
Potwierdzam. Trzymam za Was kciuki. Nie poddawajcie się. Macie wiernych czytelników.
Cytat:
Napisał Pretor Zobacz post
Cytat:
Napisał e200g_ Zobacz post
Powodzenia życzę i proszę Was jak najmocniej - NIE PODDAWAJCIE SIĘ !!!
Motovoyager to strzał w dziesiątkę. ...
Cytat:
Napisał Stringers Zobacz post
Jak ja wytrzymam do następnego numeru, chyba się uzależniłem
Cytat:
Napisał Bonjour Zobacz post
Też chce wyrazić swoje poparcie. Motovoyager to fajna gazeta.
Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Zycze oczywiscie przedsiewzieciu pt. Motovoager jak najlepiej, czasy sa jednak ciezkie i nie wszystko zalezy od nas. Tutaj poparcia dla swego przedsiewziecia nie szukaj. Tu je masz...
Tyle życzeń to nigdy nie dostałem. Zupełnie szczerze. Naprawdę jest to dla nas bardzo ważne - usłyszeć że ktoś rozumie, o co nam chodzi. Dzięki.

Cytat:
Napisał Bonjour Zobacz post
I niech zostanie zszywana, klejone sie szybko rozpadały.
Cytat:
Napisał tango Zobacz post
To ja tylko sprostuje, ze moja wypowiedz o tym, ze ostatni numer jest zszywany a nie klejony to nie jest marudzenie a wrecz przeciwnie - dla mnie taka zmiana jest na plus
Hmm... Jak będzie kasa to pogadamy. Teraz i tak szyty musi być.

Cytat:
Napisał Szymon Zobacz post
Trzymam kciuki za Motovoyagera, a listonosza chyba sklepie bo mi najnowszego numeru jeszcze nie przyniósł :/
A jeździ motórem?

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Mariusz czytaj spokojnie, nie pisalem "wina lezy po srodku" tylko "prawda lezy po srodku". A prawda jest taka, ze napisaliscie iz kase przeznaczacie wlasnie na te fundacje. Tak wiec nawiazujac do przykladu przez Ciebie opisanego to analogia wygladalaby troche inaczej. Nie powiedziales kobiecie ze dasz jej 5 zl, powiedziales wszystkim ze dasz tej kobiecie 5 zl.
W przyszlym roku pewnie najpierw sprawdzisz fundacje nim zapowiesz, ze dasz jej pieniadze. Pewnie jeszcze lepiej bedzie jak napiszesz o tym w czasie przeszlym dokonanym. Nie szkodzi, ze bedzie juz po swietach.
OK. Zapędziłem się. Generalnie masz rację. Wkurza mnie po prostu, że od miesiąca muszę się tłumaczyć, komu, kiedy i dlaczego dałem dobrowolnie swoje pieniądze. Ale swoją winę widzę.

Cytat:
Napisał e200g_ Zobacz post
Dla mnie osobiście fakt, ze Motovoyager jest teraz zszywany nie stanowi żadnego problemu, a nawet lepiej, bo kartki przestały wylatać. Jeśli zajdzie taka potrzeba to drukujcie go na tańszym papierze !!! Każdy kryzys kiedyś się kończy, a wtedy wrócicie do twardych okładek, klejonych kartek i papieru kredowego!!! Dzisiaj liczy się treść i fakt, ze w zimowe wieczory było co poprzeglądać i robiło się ciepło od wspomnień.
Cytat:
Napisał Bonjour Zobacz post
Też chce wyrazić swoje poparcie. Motovoyager to fajna gazeta. I niech zostanie zszywana, klejone sie szybko rozpadały.
Cytat:
Napisał Bonjour Zobacz post
He może by sie reklamodawcy nie wycofali jakby ceny za reklame w MotoVoyagere były tańsze. Jak na tak młodą gazete to ceny sa na maxa zaporowe.
Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
ale ceny fakt, nie są z niskie
Za taki target?
Chcecie pogadać na temat strategii cenowych? Walcie na a. Mówię poważnie.

Cytat:
Napisał Gradient Zobacz post
"Ja dzisiaj dostałem numer lutowo-marcowy pocztą."

U mnie pusto w skrzynce wciąż, a tu koniec lutego się zbliża.
Nic z tego nie rozumiem, bo poprzednie numery były zawsze
punktualnie.
Cytat:
Napisał raf Zobacz post
Ja też nic jeszcze nie dostałem
Cytat:
Napisał Gradient Zobacz post
Heh, pomarudzilem na forum i dzisiaj doszedł.
Poczta Polska ma monopol. Do 30% prenumerat idzie w powietrze. Przepraszam. Dajcie znać - doślę ponownie.

Pozdrawiam
MI
Mariusz Ignatowicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem