Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.08.2015, 22:22   #4641
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Uważam że przeciwnicy takich filmów są w wielkim błędzie.
Takie filmy przypominają że jazda motocyklem niesie ze sobą pewne ryzyko zwłaszcza dla tych " nietykalnych" co to myślą że są najlepsi.
Tego typu obrazy choć na trochę zmniejszają ruch manetki gazu i wyostrzają pewne zmysły dzięki którym może ktoś przeżyje.
Może taki jeden z drugim miszczu choć chwilę pomyśli ..... a jak nie to trudno, oby nie zagrał głównej roli......
Dzieju gra gitara i masz 100% rację. Ale to nie jest motywem przewodnim tego wątku i dlatego ten film nie powinien się tu znaleźć. I to jest raz.
A dwa jeżeli ma nieść za sobą jakąś nauczkę, to warto by dodać parę słów komentarza typu 'kierownik za mocno ścisnął heble i pociągnęło koło z przodu - nigdy tego nie rób i miarkuj ścisk klamki'. Ale tego nie ma.
A trzy to po prostu można założyć nowy wątek jak kto chce i tam sobie oglądać wypadki jak kto chce.
A cztery to mamy za dużo przypadków już odejść naszych kolegów i koleżanek z forum + obszerny kącik ortopedyczny i wydaje mi się, że każdy w miarę ogarnięty czytacz FAT te przypadki kojarzy i gdzieś tam z tyłu głowy ma więc wg. mnie jest to definitywnie zbędne.
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem