Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.07.2015, 14:31   #6
ferolo
 
ferolo's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 720
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 godz 55 min 0
Domyślnie

Taki coś wyłapałem z regulaminu motoristy
Czas realizacji zamówienia i dostawy


Realizacja zamówienia następuje po jego weryfikacji, jednak nie później niż na 10 (dziesięć) dni roboczych od daty złożenia zamówienia, z zastrzeżeniem poniższych postanowień. W przypadku płatności przelewem elektronicznym realizacja następuje z zachowaniem wyżej wymienionego okresu z zastrzeżeniem, że czas ten liczony jest od daty uznania środków na rachunku Sprzedawcy.
Dostawa przesyłek zostanie zrealizowana za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.
Za ewentualne opóźnienia w dostawie odpowiada właściwy przesyłce przewoźnik i wyłącznie do niego mogą być kierowane ewentualne roszczenia dotyczące terminowości dostaw.
Możliwy jest odbiór osobisty zakupionych przedmiotów w salonie firmowym Motorista przy ul. Kopijników 42 (przy Trasie Toruńskiej) w Warszawie w godzinach pracy salonu.
W przypadku chwilowej niedostępności towaru będącego w zamówieniu, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć, o czym Nabywca zostanie poinformowany bezzwłocznie.



Mają napisane że czas może się wydłużyć i tyle powinni mnie o tym poinformować a to na do nich ciągle dzwonię i nic konkretnego mi nie mówią
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem