Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.12.2014, 11:23   #225
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,499
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 4 dni 4 godz 5 min 37 s
Domyślnie

JA PIERDOLĘ!!!
Czemu to wszystko wygląda w ten sposób


Czemu chcecie mnie ukamienować Coś Wam zrobiłem, bo mi to pachnie prywatną zemstą...a znam większość z Was osobiście...i nie pamiętam, żebym komuś tak podpadł...

Najpierw: za szybko, lewą stroną, nie hamował, puszka miała skręcone koła (a więc przyjrzałem się dokładniej, w zwolnionym tempie, wyprostował je po wyłączeniu wstecznego i skręcił ponownie jak już go zaczynałem wyprzedzać ) teraz ktoś się dopatrzył kierunkowskazu u biednego kierowcy puszki... Podpowiem, nie było ŻADNEGO kierunkowskazu w samochodzie w żadnym momencie (to co 'mryga' to puszczany hamulec i wyłączane wsteczne). Szkoda, że nikt nie widzi, że samochód wyjechał na główną drogę nie mając widoczności/bez upewnienia się czy coś nie jedzie, a następnie wykonał nielogiczny manewr, nie sygnalizując niczego i zapewne nie patrząc w lusterka...ale winny musi być motocyklista...

Niestety przypomniałem sobie dlaczego przestałem się udzielać na forum...i trzeba do tego stanu wrócić...

PS. nie, nie zależy mi na wzbudzaniu litości czy troski nad mym 'biednym' losem, wrzuciłem to dla przestrogi i miałem nadzieję, że dzięki temu tematowi uda mi się łatwiej/szybciej zdobyć potrzebne graty...ale akurat w tym temacie odzew był żaden (dobrze, że sam już większość znalazłem, dzięki Marku).
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem