Wątek: Fan Klub Mitas
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.01.2009, 09:12   #105
kajetan
----Dzida----
 
kajetan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Sosnowiec
Posty: 205
Motocykl: ...
kajetan jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 5 godz 43 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel_z_Jasla Zobacz post
3. Jak złoże drynde będę na tyle testował chyba Kende /miał być Michałek chyba AC-10 czy 12 ale koleś stwierdził, że Kenda na nasz błotnisty teren będzie lepsiejsza bo ma nieco wyższą i rzadszą kostkę
Pawełku ja mam Kende model Milville (czy jakoś tak) założona na drz. Kapec jest zajebisty, świetnie spisuje sie na piasku, blotku, (zajebiście szybko sie czyści) jak i na twardym podłożu (kamienie,skały) niczego mu nie brakuje. Oponki założyłem w zeszłym sezonie i jeszcze jest na nich trochę bierznika ale i tak juz zmianiam na nowe oczywiście marki Kenda
A to jeszcze taka krótka opowieść:
Będąc na jakis tam spotkanku z czarnuchami z Opola i okolic rozmawialiśmy o opnkach itp. Chłopaki jak usłyszeli, ze zakupiłem Kendy to prawie popłakali sie ze śmiechu (co to za kapcie, to chyba do kosiarki itp)
Ich usmiech gościł na ich twarzach do momentu gdy spotkaliśmy sie na pustyni siedleckiej. Tam brudasy mieli juz całkiem inne miny. Walczyli o kazdy podjazd a ja tym czasem z uśmiechem na twarzy śmigałem sobie aż miło

Pozdrowionka dla wszystkich BRUDASÓW !!!

Ostatnio edytowane przez kajetan : 15.01.2009 o 09:14 Powód: DZIDA !!! ale bez tszody ale z najebką :)
kajetan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem