Wątek: Wtyczka reglera
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.01.2009, 20:01   #3
Arecki007
 
Arecki007's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 105
Motocykl: RD07
Arecki007 jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 39 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał MaRP Zobacz post
Ponieważ wtyczka była do wywalenia, a poszukiwania nowej, sensownej zakończyły się niepowodzeniem, postanowiłem połączyć przewody bezpośrednio, jednak zostawiając możliwość rozpięcia wszystkiego w razie "w", czyli zostawiając konektorki na przewodach. Poszczególne połączenia zabezpieczyłem koszulkami termokurczliwymi, wszystko wsadzając w pojemnik po filmach małoobrazkowych.
Po przeczytaniu Twojego pierwszego posta w tym temacie będąc w garażu spojrzałem sobie na te wszystkie kostki i kable po lewej stronie pod siedzeniem...no i doszło do dokładnie tej samej sytuacji co u Ciebie...środek zwęglony...jak poczytam któregoś dnia jak się wstawia zdjęcia to wstawię bo zrobiłem na pamiątkę więc chciałem podziękować że zwróciłeś na to uwagę no i do tego z gotowym rozwiązaniem...zdjęciami...
:Thumb s_Up:
jako amator nie miałbym o tym zielonego pojęcia i nie pomyślałbym że może dojśc do takiej sytuacji...świetna robota MaRP
następnym razem będę sprawdzał te po prawej stronie (jesli jakieś sa bo nie wiem ) no i pomału cała resztę
__________________
...linkę gazu w ręku mam...

Pozdrawiam,
Arecki
Arecki007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem