Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.11.2013, 01:48   #7
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,082
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 7 godz 9 min 56 s
Domyślnie

Mam fenixa hp25 http://www.fenixlight.com/ProductMor...6&tid=13&cid=2
do tego używam często tk 35 a w innym wątku pisze o sprzedaży takiej kieszonkowej ld12 gdyby coś służę rada i pomocą
Z fenixem chyba jestem zaprzyjaźniony od jakiś 3 lat.
Jako spawacz używam latarki codziennie po 20-50 razy w zawodzie siedzę od 2001 roku przerobiłem cała game najróżniejszych latarek od takich co dawali w firmach do takich co sam kupiłem. Od tradycyjnych żarówkowych po rozmaite cuda ledowe mało które wytrzymały taki cykl używania i padało po miesiącu rzadziej po 2. w pewnym momencie nawinął się gdzieś wtedy fenix i ledlanser mi bardziej przypadł do gustu fenix
i tak został ze mna model ld10 wiele razy spadł nie raz przeleciał w kotle 20m obijając się po drodze o co popadnie i dalej działa
używam jej cały czas w robocie. wróćmy może do czołówki jak ma być dobra to z czystym sumieniem na teraz polecam hp25


afrykański desing

i krótki film na tube

O samym świeceniu dwie diody zasilane z 4 baterii AA.
Każda dioda ma swój włącznik i po 4 tryby światła
czemu dwie diody ano jedna daje światło rozproszone a druga skupiona wiązkę tak wiec do łażenia po dziurach lepiej sprawdza się rozproszona wiązka szerzej oświetla teren do biegania w lesie i odnajdywania drogi światło skupione jest lepsze (ma deklarowany zasięg około 150 metrów w najmocniejszym trybie).
dwie diody pozwalają na kombinacje jak chcemy oświetlić sobie teren przed sobą fajny to patent i przyjemny
rozproszone światło pozwala na spokojne czytanie mapy w trybie 4 lumenów nie oślepiając nasz przy tym światłem odbitym, jest to częsty problem przy mocnych latarkach
do większości żądań wystarczał mi tryb średni 45 lumenów
moim zdaniem absolutnie warto


a gdybyś się wahał to sprzedałem dwie tixi xp2 żeby kupić fenixa hp25
resztę wwatpliwosci może rozwiązać
http://www.testyoutdoorowe.pl/latark...czolowka-hp25/
ale testy macane robią wszystko
czekam aż pojawi się dostawa hp15(500lumenów ) i mój dostawca będzie chciał promować ten model, powinien być wtedy w atrakcyjnych cenach

Ostatnio edytowane przez pałeł : 04.11.2013 o 03:17 Powód: dopiski i nowe myśli :)
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem