Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.06.2013, 12:19   #3
Mat


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,220
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Mat jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 19 godz 5 min 6 s
Lightbulb Ważne informacje

No to już jutro

Namiary na ośrodek są w pierwszym poście, ale w razie czego przypominam:
Ośrodek Charytatywno–Szkoleniowy Caritas w Popowie-Letnisko położony ok. 45 km od Warszawy w pobliżu Serocka, miasta nad Zalewem Zegrzyńskim
http://www.caritaspopowo.pl/, N52° 32'41.27", E21° 08'47.01" (52.544798, 21.146391) - tuż przy trasie 62 Serock-Wyszków. Szukajcie drogowskazów.

Jak wiecie, będą 2 trasy: ON z kierownikiem Felkowskim i OFF - kierownikiem mianowałem Majkiego, chociaż ekipa jest zacna.
Wszyscy jadący na którąkolwiek trasę proszeni są o bezwzględne zatankowanie motocykli (czy czym tam przyjedziecie). Najbliższa stacja znajduje się około 1km od ośrodka w kierunku Wyszkowa.

W trakcie trasy ON przewidziane jest zwiedzanie twierdzy Modlin.
Gdyby ktoś się zgubił, przewodnik czeka na nas o godzinie 14.00 pod Bramą Kadetów. Zabierzcie latarki!
Kierownicy wynegocjowali ceny grupowe na jedzenie w restauracji Brama Ostrołęcka (http://www.bramaostrolecka.pl/menu.php, soljanka: 8pln, rosół: 6 pln).

Jeżeli ktoś z trasy OFF będzie miał ochotę dołączyć do zwiedzania, będzie taka możliwość (skrócenie trasy - informacja u kierownika grupy).

Trochę standardowych informacji:
Czekamy na Was od 15.00
Opcje zakwaterowania przydzielamy na podstawie informacji otrzymanych przy wpłatach.
Najbliższy sklep jest około 4km w kierunku Serocka.
Jakieś zakupy można zrobić na stacji benzynowej (1km w kierunku Wyszkowa).
Na miejscu jest automat ze słodyczami i napojami.
Wieczorem (w piątek i sobotę) będzie można kupić piwo z beczki w cenie 5zł.
Nie ma opcji palenia gumy i parkowania motocykli metodą "na górnika"!

Pewnie o czymś zapomniałem, więc będziemy improwizować.
I najważniejsze: Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się.
__________________
Mat jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem