Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.02.2013, 14:19   #55
Rebel
 
Rebel's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Słupno
Posty: 108
Motocykl: DR 800
Rebel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 18 min 48 s
Domyślnie

Cleo, Hans...świetny opis, piękne zdjęcia. Natchniony Twoim Cleo wyczynem zagaiłem wieczorkiem do zony, przedstawiając Jej Waszą wycieczkę, czy nie spróbowałaby zacząć przygodę z moto tym razem jako kierowniczka. Stwierdziła, że chyba jednak ją to przerasta i po prostu się boi. Trzeba mieć solidną porcję motywacji, odwagi i predyspozycji do prowadzenia motocykla (szczególnie w takich warunkach ). Wielki pokłon dla Ciebie i Hansa. Chciałem się troszkę odnieść do wątku komunikacji pomiędzy motocyklistami. Znam siebie i wiem, że moje uwagi i gadanie do słuchawki odniosłoby zupełnie odwrotny efekt. Zamiast koncentracji na drodze współtowarzyszka słuchałaby mojego "pitolenia" co znacznie wpłynęłoby na wzrost irytacji i niepotrzebnych negatywnych emocji . Wrażeniami bądź uwagami można dzielić się na bierząco zatrzymując się po prostu przed jakimś trudniejszym odcinkiem.
Zapytam jeszcze odnośnie DR350, którą to teraz bedziesz Cleo śmigać. Czy masz juz jakieś porównanie do XT? Swoją posturą prawie pasujesz do mojej zony i chciałbym wiedzieć co nie co
To tyle. Nie zaśmiecam Waszego wątku. Powodzenia w kolejnych ekspedycjach
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Rebel : 06.02.2013 o 19:05
Rebel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem