Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.05.2012, 10:07   #66
Ola
wondering soul
 
Ola's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,364
Motocykl: KTM 690 enduro, Sherco 300i
Galeria: Zdjęcia
Ola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Dziękuję za piękną imprezę. Jestem pod wrażeniem super organizacji i pomysłów na trasy i czas popołudniowo - wieczorny. Z klasą udało Wam się połączyć trudne, bo sprzeczne ze sobą elementy:

- po raz kolejny pomogliście Rodzinie Iziego;
- był czas na wspomnienia i zadumę: aż mi się łezka kilka razy w oku zakręciła
- mogłam zwiedzić kawałek pięknej okolicy: nie znam za bardzo tego rejonu Polski, a jest tam naprawdę cudnie
- muzyka była po prostu rewelacyjna
- był też czas na zabawę, tańce, śpiewy, ogniska
- udało mi się w końcu poznać osobiście mnóstwo ludzi, których znałam wirtualnie
- pomysł z warsztatem sprawdził się doskonale
- jedzenie pierwsza klasa
- filmik Pastora, Szparaga i Lupusa z tegorocznej zimowej wyprawy... hm jak to powiedzieć: odjęło mi mowę. Chłopaki po raz kolejny chylę czoła
- podobał mi się też międzynarodowy klimat uczestników: trochę humowru z różncyh stron Europy fajnie się komponje razem.

No i w ogóle było super. Nawet pogoda, która wydawało się, że chce popsuć szyki, odpuściła i było zupełeni przyjemnie.

Dzięki Wszystki za wspólne dwa dni. Roomyanek - wielkie dzięki za XTka: bardzo przyjazy sprzęcik.

Chciałam też dodać, że w na zlot specjalnie z Canady przyleciał Phil - kolega, z którym ostatnio widzieliśmy się w dniu wypadku Iziego, i oczywiście rozstaliśmy się w bardzo smutnych i dramatycznych okolicznościach.

Pozdrawiam i powodzenia na przyszłość.
__________________
Ola
Ola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem