Wątek: Wschód Polski
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.04.2012, 21:33   #13
strobus1
 
strobus1's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: mazowiecka wieś
Posty: 1,374
Motocykl: 5 szt
Przebieg: znośny
strobus1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 4 dni 53 min 52 s
Domyślnie

To i ja dorzucę kamyczek do ogródka - traska otrzaskana prze ze mnie ze sto razy i za każdym razem banan na gębie
Piątnica k. Łomży - na wylocie na Białystok dajesz w prawo na forty carskie. Potem ciśniesz na Strękową Górę - przy pomniku po lewej stronie szosy skręcasz pod górkę i powoli na sam szczyt - nie rozpędzaj się bo chłopom na dach wskoczysz . Co zobaczysz to twoje i martyrologi narodu zażyjesz. Potem na Laskowiec (kierunkowskaz na Osowiec), to tzw Carska droga - lecisz przez Biebrzański Park Narodowy, po drodze kilka punktów widokowych - uwaga tak rozplanować czas by znaleźć się tam koło zmroku - łosia wtedy najłatwiej spotkać. Potem Osowiec - twierdza carska - warto zafundować sobie zwiedzanie z przodownikiem - utensylia motocyklowe koniecznie zostaw na wartowni, przy moście głównym na Biebrzy mały barek i parking - znawcy tematu golonki twierdzą, że jest mistrzowska, ja polecam kartacze. Goniądz - przeurocza mieścina, wykorzystuję ją jako baza gastronomiczno / noclegowa. Z Goniądza lecimy na Augustów po kilku kilometrach odbijamy na Stare Dolistowo, w nim w prawo potem w lewo i na drewniany most na Biebrzy a potem żwirową do Dębowa - początek Kanału Augustowskiego i śluza. Śluzy kanału są moim odkryciem zeszłego roku, obejrzałem wszystkie i chyba najciekawsze to Dębowo a potem te w okolicy Rudawki i Mikaszówki.
Szerokości
strobus1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem