Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.12.2011, 22:52   #10
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,166
Motocykl: KTM LC8 950 ADVENTURE
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 22 godz 30 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fxrider Zobacz post
Qrcze, Ty co rok się przemalowywujesz, zmieniasz forum i podpadasz co raz większej liczbie osób
Tego kata to żeś nieźle obładował - mi nie więcej wyszło na 2 tygodnie do Chorwacji Słabo się prowadzi z takim dociążonym tyłem, nie ?

F650GS jest wyjątkowo wygodny na 2os - słyszałem nawet opinie, że wygodniejszy od afry w tym względzie, niemniej gorzej jeśli chodzi o zapas mocy. Do spokojnej turystyki styknie, ale może irytować po przesiadce z mocniejszego.
Myślałeś może nad TDMą albo Tigerem ?
Jeździłem po całej drodze z tak dociążonym tyłem na LC4. Tutaj widać jak moto siedzi:
http://www.youtube.com/watch?v=lgo_F...ure=plpp_video
Dalej niż początek nie oglądać bo jest tam moje pierwsze palenie gumy bo już łysa była a w domu czekał nowy HEIDENAU.

NA suzukidr.pl siedziałem 3 lata, na xtzclub.pl 1 rok, na ktmracing.fora.pl 2 lata czyli tak jak miałem kolejne sprzęty ;] Młody jestem to zmieniam często. Na pewno wiem, że Afra zagości albo do wiosny jak mi się nie spodoba albo do momentu jak kupię LC8

TDM mnie nie kręci totalnie, ale TIGEROWI dzisiaj się przyglądałem, jednak dla mnie to jakoś bardzo nietypowe moto. Mało tego w PL.

Zastanawiałem się jeszcze nad CAGIVA ELEPHANTEM 900 ale ciężko to znaleźć w PL, a o częściach to nawet nie mówię.

Ostatnio edytowane przez lukasz_vip : 14.12.2011 o 22:56
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem