Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2011, 09:38   #62
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Jako posiadacz rd03 (a wczesniej rd04, rd07a) i 2 innych gratow kilka slow ode mnie.
Solidna maszyna, dobre materialy - dzieki czemu po 23 latach nadal wyglada bdb. Jak odbieralem swoja od Babla, wyczyszczona etc. to kolega, ktory mnie podwiozl nie mogl sie nadziwic, ze to malowanie fabryczne, ze felgi jak nowe, ze reaktor chodzi jak chodzi (super).. teraz pewnie ja ode mnie odkupi, pozyczylem mu 3ke coby sobie pojezdzil
Nawet hamulce juz mnie tak nie wkurwiaja, jak to bylo po pierwszej jezdzie (a na co dzien jezdze BMW).. da sie z nimi zyc. Jednak gdybym mial sobie 3ke zostawic, to bankowo zawalczylbym z heblami. Tak wiec nie wiem, czy traktowac to jako wade, czy po prostu to taka przypadlosc tego modelu. Koniec koncow nie jest to moto do zapierd**nia.
Druga wada - ktora tak wlasciwie nie musi byc wada - to predkosc maksymalna i srednia. Ja na ogol mam dlugie dojazdowki i szkoda mi czasu na toczenie sie 90-100/h, najczesciej zaczynam od 120 a to juz jest IMO za duzo dla AT, albo maks sensownej predkosci. W przypadku rd03 przy takiej predkosci trzeba brac poprawke na heble, i to spora poprawke W przypadku BMW jezdze 130-140 i wiecej, TRX ok. 120 tak na spokojnie, z mozliwoscia dosc dynamicznego przyspieszenia.

RD03 potraktowalbym jako moto na poczatek, do otrzaskania sie z 2oo, do sprawdzenia czy ten typ sprzetu nam pasuje. 3ka nie ma sie czego wstydzic, daje rade na drodze i poza nia. Jest najtansza z AT, i raczej nie powinno byc problemu z pozniejsza odsprzedaza jesli moto nie jest zarzniete... znacznie trudniej byloby sprzedac rd07a
Ja zaczalem przygode z turystycznymi enduro od rd04 ale na dzis wolalbym zaczac od rd03, i pewnie 4ke bym w ogole pominal.
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem