Wątek: Wypadek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.09.2011, 23:37   #26
aciu
 
aciu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gołańcz
Posty: 801
Motocykl: RD07
Przebieg: 71000 +
aciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 13 min 31 s
Domyślnie

No trudno, pamiętaj że blizny dodają charakteru czy coś w ten deseń. Będziesz miał niestety nauczkę choć nie z Twojej winy, że tych zapuszkowanych nigdy nie przewidzisz. U mnie w okolicy ostatnio był wypadek...ostatnio, dwa lata temu chyba, gościa na motorku drasnął(!) gościu z lawetą, ten upadł na krawężnik i dziś stoi krzyż. Niby pierdoła ale zawsze mogło być gorzej. 3tyg.to nie koniec sezonu,przecież rok temu listopad był zacny może i w tym sobie pośmigasz Nie pękaj tylko siorbaj kasę z ubezpieczalni na dofinansowanie moto :]

Co do absurdów to pewien wykładowca kiedyś mi powiedział że w prawie jakie obowiązuje w naszym kraju nie ma czegoś takiego jak nieaktualne paragrafy czy coś w ten deseń...po prostu wciąż dodaje się nowe a nieaktualne nie usuwa, dlatego jest bajzel ale nieważne...i chodzi o to że istnieją np.prawa które obowiązywały jeszcze w średniowieczu :] jednak żaden sędzia ich nie uwzględni bo nie bardzo wypada w dzisiejszych czasach złodziejowi ucinać rękę hehe może coś źle kojarzę ale to było dawno temu itp.
Jeśli są to absurdy z plusem dla nas to niech będą...Jak mogę dostać mandat za nieodśnieżony chodnik to niech mi UMiG płaci jak pognę alusa na dziurawej drodze :P hehe i tak to działa ;P Dobra nie rozciągajmy tego
Pogadamy przy kiełbasie i pifku kiedyś tam a tymczasem tajga zdrowiej

Ostatnio edytowane przez aciu : 21.09.2011 o 23:44
aciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem