Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.09.2011, 21:01   #4
Ronin
 
Ronin's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 713
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Ronin jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 22 godz 47 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał maryjan Zobacz post
Ja Was rozumiem Panowie.

Ale forum jest po to aby pomagać innym. Mam dobre gmole to polecę wykonawcę.

Dokładnie tak samo jest z kuframi od Randala - mam i polecam!

Szukam czegoś to też oczekuję, że inni mi pomogą.

Zgadzam się.

W tym wątku nie reklamują się wykonawcy, tylko użytkownicy wyrażają swoją opinię na temat różnych gmoli i producentów. Jeśli użytkownik nie może napisać jakie ma gmole, od kogo i czy są dobre, to pozostawało by tylko , co nie zawsze przynosi odpowiednie rezultaty w postaci konkretnych wyników. I jeśli nie możemy przedstawić swoich opinii, to jaki sens ma forum?
Forum ma być dla użytkowników i pomagać rozwiązywać problemy i dylematy, czy ma być miejscem tylko do robienia kasy i wrzucaniu reklam?
Protest uważam za niezasadny.

Od 2004 kiedy jestem użytkownikiem forum z roku na rok coraz mniej mi się tu podoba i coraz rzadziej i krócej zaglądam.

A wracając do gmoli:
- imho, givi faktycznie mają kiepskie mocowania - miałem w TA, do AT nie założę.
- mam natomiast produkcji SW- Motech, tyle że obecnie kosztują sporo.
przykładowy link:
http://www.larsson.pl/index.php?c=r&...%B3ona+silnika

Polecam te gmole, jestem zadowolonym użytkownikiem od 3 lat.
I nie, nie zapłacę składki PiD za sklep Larsson, ponieważ on nie reklamuje się tutaj (ani w dziale PiD), tylko ja, jako użytkownik podanego wyżej produktu podaję przykładowy link do sklepu, aby pytający mógł zobaczyć cenę, zdjęcia i wiedział gdzie może coś takiego dostać.


A odpowiedzi są jak najbardziej w temacie. Gość chce wiedzieć, kto mu może wykonać gmole na zamówienie. I co? ma się niedowiedzieć?
Ronin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem