Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.09.2011, 22:44   #6
Ronin
 
Ronin's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 713
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Ronin jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 22 godz 47 min 16 s
Domyślnie

Ok. A jeśli ktoś polecił mi gmole firmy SW-Motech, która jest producentem, więc za tą firmę też powinienem opłacić składkę PiD? I jeszcze za Larssona, który jest dystrybutorem?

Nie dochodźmy do absurdu.

Uważam, że powinniśmy się dzielić informacjami jakie akcesoria/inne rzeczy motocyklowe i wklejać linki do sklepów gdzie coś takiego można dostać.
Wiem, że czasem może to nie iść w parze z interesami członków PiD, ale kupując coś nie mogę przecież być zmuszony do kupna czegoś od kogoś z forum, prawda? Każdy ma prawo wyboru. Jeden woli zakupić w PiDzie i dzwonić potem niedzielę, a ktoś inny może woli zapłacić np. 10zł mniej na allegro.
Ciężko, żeby wszystkie sklepy motocyklowe wiedziały o istnieniu forum AT i opłacały składkę bo ktoś używa ich towaru albo poleca ich sklep.

W tym konkretnym przypadku podaję link do sklepu, który kilka lat temu udało mi się znaleźć i jako jedyny, który wtedy oferował gmole, których obecnie używam.


Cytat:
Napisał randal 76 Zobacz post
a ja uważam że jeśli larson nie płaci i nie raczy się udzielać to niema racji bytu i tyle.
Co przez to rozumiesz? Mamy wezwać sklep do zaprzestania działalności? Czy to, że skoro nie płaci PiDu, to na forum nie może się pojawić nazwa tego sklepu? Jeśli tak, to dlaczego? Przekonaj mnie.
Ronin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem