Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.07.2011, 00:18   #156
Mariusz Ignatowicz
 
Mariusz Ignatowicz's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 18
Motocykl: RD07a
Mariusz Ignatowicz jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 godz 27 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waldek Zobacz post
No coż. Trudno zaprzeczyć, że byliśmy z Samborem w Himalajach. Tyle, że to było cztery lata temu i o ile dobrze pamiętam z całkiem inną ekipą. Zresztą relacja z tego wyjazdu (pióra Krzyśka, oczywista) ukazała się już w MV (nr 3 z sierpnia 2008). To co widać na zdjęciach ze strony 9 ostaniego numeru MV to nasze ostatnie Maroko. Górne, to udana reanimacja mojego sprzęgła przeprowadzona w wiosce Tafraoute (szczegóły na filmikach: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9606) a dół, to jeden z dni jak jeżdziliśmy "na luzaka".
Nie ma co wiele gadać. Chochliki drukarskie są wyjątkowo złośliwe a nie myli się tylko ten co nic nie robi. Mam tylko nadzieję, że w kolejnym numerze szanowna redakcja MV nie zapomni o stosownym sprostowaniu.
Myślałem że cytat Newroma zamknie temat Himalajów i temat przyschnie , ale Waldek zaczął drążyć. No to się ustosunkuję.
Otóż część gazety z wyprawą z Himalajów była jeszcze robiona przez poprzedniego redaktora naczelnego. Sam wysłał te zdjęcia do składu, żaden tam chochlik. Jak spieprzył sprawę niech sam Was przeprasza. Podobno czyta forum. Ja biorę odpowiedzialność tylko za kolejne wydania. W MV sprostowania nie będzie.
Pzdr
M
Mariusz Ignatowicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem