Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.07.2011, 19:44   #154
Mariusz Ignatowicz
 
Mariusz Ignatowicz's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 18
Motocykl: RD07a
Mariusz Ignatowicz jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 godz 27 min 18 s
Domyślnie

Witam

Przekazuję Wam jako pierwszym informację, która ukaże się w najbliższym wydaniu Motovoyagera. Dziękuję tym, którzy wstrzymali się z rzucaniem na mnie... wiadomo czego. O przyczyny odejścia Sambora zapytajcie jego - to zresztą jego forum.
Ja jako wydawca zapewniam że Motovoyager będzie wychodził dalej co najmniej w podobnej formule. Wkrótce kolejne zmiany - mam nadzieję, iż ocenicie że są to zmiany na lepsze.

"Od początku sierpnia można będzie głosować na jednego z czterech finalistów konkursu „Motocyklowa Wyprawa Roku 2011”. Przypomnijmy, że do ścisłego finału zakwalifikowały się cztery wyprawy: Łukasz Dobrzański i Michał Soroko (podróż z Alaski do Kalifornii), Sylwia Łata i Michał Garski (również podróż po USA), Monika i Kuba (wyprawa dookoła Polski) oraz Magda Pondel (wyprawa na Hornecie 600 do Czarnobyla).
Aby zagwarantować 100-procentową rzetelność głosowania, zdecydowaliśmy się przeprowadzić plebiscyt na naszym profilu na facebooku. Tam również opublikujemy pozostałe informacje, dotyczące głosowania.
Przepraszamy wszystkich zainteresowanych za opóźnienie, które wynikło z przyczyn całkowicie niezależnych od wydawcy".

Pozdrawiam
Mariusz Ignatowicz
Mariusz Ignatowicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem