Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.06.2011, 14:04   #9
Marcin-BB

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,629
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 3 godz 59 min 55 s
Domyślnie

Dziękuję za opinie i proszę o więcej!!
Wiem, że czopery ani nie skęcają ani nie hamują, ale za nic kolegi nie przekonam- ma być czoper i basta. Ja też wybrałbym jakieś klasyczne moto- moim marzeniem niespełnionym jest Moto Guzzi V7 classic albo Triumph Bonneville i takie coś kupię na emeryturę, ale nie o tym ten wątek ma być.
Piszcie proszę jak najwięcej o typowych wadach i usterkach oraz zaletach tych modeli. Tak jak pisałem, szukamy motocykla z silnikiem do 1000 ccm- a najlepiej 600-800 ccm. Nie chodzi o moc, bo Sławek nie będzie jeździł tym na wyścigi czy w trasy nad morze lub dookoła Europy. Ma być na tyle małe, by łatwo się tym jeździło, ale na tyle wygodne by blisko 100 kg chłopisko nie czuło się jak na motorynce.... Myślicie, że można coś takiego znaleźć
Jako laik w temacie stawiałem na intrudera vs800/600 lub hondę shadow vt600 (wiem, że ma łańcuch) lub virago 750 (to małe 535 jest za niskie- już się przymierzaliśmy). Po prostu te motocykle wizualnie najbardziej się podobają i parametry typu waga/osiągi w zupełności wystarczają.
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem