Wątek: Koniec świata
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.04.2011, 09:59   #31
kamilltee
 
kamilltee's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Piaseczno
Posty: 499
Motocykl: XTZ 750 ST 92 - z kratą, odliczam cały VAT :)
Przebieg: 65 000
kamilltee jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 10 godz 31 min 34 s
Domyślnie

Agent - very clever !

Adam (fx) - jak zwykle celnie.

A od siebie dodam:

Proponuję nie "wszczynać" (w cudzysłowiu) zbędnej dyskusji i bicia piany:
- co MY możemy na temat regulacji UE ? jestemy w unii i tyle (pewnie, że są opcje które chcą powalczyć dla samej walki )

- normy będą dotyczyły tylko nowych pojazdów (!!!), tak samo jak w samochodach

- normy dot emisji spalin w samochodach jakoś są i nikt z tego powodu nie protestuje

- mnie osobiście denerwują pierdzące i kopcące skutery (w Polsce nie ma ich aż tyle co we Włoszech gdzie są realnym problemem)

- Czytałem już wcześniej o projekcie obowiązkowego ABS i stale włączonych świateł - jakoś mi to LOTTO.

Nie róbmy z UE jakiegoś diabła - jak można przeczytać rząd francuski ograniczył we francji moc do 100KM, co UE właśnie zmienia (podwyższa).

Co więcej UE zamierza dbać o interes konsumenta:
"Komisja proponuje zastosować wymogi dotyczące trwałości pojazdów - IUC (In Use Compliance) - czyli ograniczenie pogorszenie stanu pojazdów do 10% w okresie użytkowania: 12.000 km dla motorowerów i 50.000 km dla motocykli."

Wyłączany ABS pewnie przejdzie, jesli nie to każdy sobie go sam wyłączy. Adam celnie opisał nowe możliwości businesowe na rynku !

Nie planuje nowego motocykla, zawsze pozostanie oltimer, lub custom

Nie nakręcajcie się - proszę

ps.
czy to prawda, że w Niemczech chcą wprowadzić obowiązek zimowych opon do motocykli i skuterów ?
kamilltee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem