Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.02.2011, 00:49   #9
bliźniak
droga jest celem
 
bliźniak's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,023
Motocykl: RD07, LC8
Przebieg: X70.000
Galeria: Zdjęcia
bliźniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 18 godz 34 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał nicek27 Zobacz post
Co do takich rzeczy, warto by było nagrać filmik dobrym aparatem/telefonem, co by to inni usłyszeli. Myślę, że wtedy łatwiej by było coś powiedzieć.
to jest całkiem nie zła myśl jak się uda wyłapać ten szum i będzie słychać to wrzucę.

Cytat:
Napisał Cibor klv Zobacz post
Sprzęgło w Afrach czasem nieprdala niestety, kosz łapie luz na nitach, wieniec na koszu nie zazębiają się liniowo z kołem zębatym na wale i stąd hałas. Rozbierzesz sprzęgło wszystko będzie wyglądać cacy, jedyne wyjście to regeneracja kosza, albo nowy albo olać to ciepłym moczem, zatkać stoperami uczy (ewentualnie wstawić przelotowy, głośny wydech) i jeździć dalej.
w sumie to słychać tak, że słychać, nie żeby od razu jakoś zagłuszało wydech więc narazie pośmigam w koło komina i może się ułaży albo rozleci
w każdym razie nie ślizga się więc gień

Cytat:
Napisał Szycha Zobacz post
http://africatwin.com.pl/showthread....t=klekocz%B1ce

Opcja: szukaj -> Teraz dla Ciebie, a później Ty dla innych

Pozdro!
masz Ci Panie rację i szukałem żeby nie było: przeleciałem - to fakt jakoś może nie starannie wszystkie wyniki spod znaku: sprzęgło, a to takie proste bylo wystarczylo wpisac bez polskich znakow
Dzięki, dzięki! - a tak serio, to zwykle ze zmęczenia już się nie ma mocy szukać, a że siadam tu zwykle późno, to jak nie znajdę po paru minutach mam dość i zalegam.
W każdym razie poczyałem i z opisu kolegów ichniejszych dźwięków dobiegającch ze sprzęgła mój wydaje się muzyką Pozdrwiam!
__________________
RideNow!
bliźniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem