Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.12.2010, 18:57   #1
Motovoyager


Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 8
Motocykl: RD03
Motovoyager jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 40 min 2 s
Domyślnie Magazyn Motovoyager - zmiany...

Witam, mam nadzieję że nie wyślecie mnie do Powitalni. Zastanawiałem się jak Wam się przedstawić i czy w ogóle zakładać nowe konto. Ponieważ jednak sporo pisuję na tym forum i nie zamierzam z tego zrezygnować doszedłem do wniosku, że pomimo ewentualnych podejrzeń o schizofrenię założę nowy profil na forum. Tak żeby było wiadomo kiedy wypowiadam się jako redaktor naczelny Motovoyagera, a kiedy jako Krzysztof Samborski.

Zgodziłem się na pomóc Mariuszowi w prowadzeniu tego magazynu. Wydawca pisma się nie zmienia, zmienia się redaktor naczelny, zmieni się oczywiście też zawartość pisma. Wierzę, że poszerzy się krąg czytelników. Taki jest zamiar wydawcy i mój. Ponieważ zdecydowałem się poprowadzić ten magazyn proszę Was o pomoc. Wiem, że mam na tym forum sporo ludzi mi życzliwych - proszę więc o pomoc w zrozumieniu waszych oczekiwań wobec prasy motocyklowej. Wierzę, że dzięki Waszym uwagom będę w stanie zrobić pismo bardziej odpowiadającą Waszym potrzebom.
Oczywiście chętnie przeczytam Wasze opinie o piśmie w tym wątku. By jednak Wam ułatwić zadanie stworzyłem ankietę, która podpowie mi co nieco o Waszych oczekiwaniach. Najbliższy numer pisma ukaże się jeszcze w starym układzie i przygotowany przez dotychczasowy zespół. Kolejne numery będą wzbogacone o nowe działy. To w jakiej kolejności będą się one pojawiały zależy głównie od Was.
Zapraszm do wypełnienia ankiety:

http://www.ebadania.pl/0e4dc5e480787f7e

pozdrawiam

Krzysztof Samborski
Motovoyager jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem