Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.08.2010, 17:45   #1
abrasadera
 
abrasadera's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Mysłowice
Posty: 78
Motocykl: RD07A
abrasadera jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 17 min 2 s
Domyślnie Rurki - jakie kupić i jak poprowadzić (odpowietrzenie baku, przelewow benzynki, odpowietrzenie gaźników )?

Przeglądając dziś moto zauważyłem dwa tajemnicze kroćce wystające z baku kurcze przecież tam były węże - jednak ich nie ma - jak znikneły - nie wiem ale trzeba je dosztukować.
1. Pytanko czy należy puścić dwa osobno czy też wpiąć w trójnik i robić jak oryginalnie do jednej rury? Czy jakoś tajemniczo trzeba te rureczki z baku poprowadzić do ucha na dole ramy?
paliwo.jpg
2. Jakie węże (fi i materiał) są potrzebne nr1 i 2.

rureczki.jpg
3. Do czego służy rurka nr9 i czy nr11 to jest jej oryginalna pozycja czy też tylko przy zdejmowaniu baku ją się tak zakłada?(myślę nr10 paliwko, nr11 odpowietrzenie, nr12 przelew)

rurki-gazniki.jpg
4. Znalazłem również dwie wiszące rurki z odpowietrzenia gaźników i chyba ta nr.1 ma sobie zwisać w uchu na rureczki ale nr2 powinna być umieszczona między gaźnikami ( odpowiada za odpowietrzenie w razie zatkania tej dolnej) jak na tej focie od Podosa - (zielona strzała) ona se poprostu tam jest przymocowana otwarta - czy ma się ją do czegoś wpiąć?
odpowietrzenie-gazniki.jpg
THX jak zawsze
abrasadera jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem