Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.06.2010, 10:19   #45
Michal
 
Michal's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 653
Motocykl: LC8 1290 Super ADV R i WFM
Michal jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 15 godz 5 min 14 s
Domyślnie

Witam
W weekend miałem możliwość potestowania Cardo Scala Rider Team Set, przejechane z pleakiem jakies 300km + troche samemu po miescie.
O ile na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony wogole do tego typu wynalazków, to ten mnie mozno zdziwił.
Komunikacja z pasażerką bezproblemowa, przy każdej prędkości, wystarczy normalnie mówić, nie trzeba krzyczec, automatycna redukcja szumów + automatyczna regulacja głośności działa bezproblemowo, bardzo fajny jest pełen duplex.
Scala bez problemu paruje sie z Nokią E51, bezproblemowo działa wybieranie głosowe i odbieranie połączeń, do tego do rozmowy można dołączyć pasażerkę i gadać we trójkę. Rozmówca nie był w stanie uwierzyć, że jedziemy na motocyklu 140km/h.

Urządzenie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, spodziewałem sie problemów przy wyzszych prędkościach, ale nic takiego nie występuje.

Zachęcony weekendowym testem kupiłem wczoraj Scala Rider G4 PowerSet, ale obszerniejszy test dopiero po długim weekendzie, narazie używam sam.
Gdybym nie miał możliwości kupienia zestawu G4 w cenie ok. 1000zl, wybrałbym zwykły teamset, działa naprawde w porządku i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Cardo bez problemu pasuje do Honeta, jak i do XR1000.
__________________
Pozdrawiam
Michał
Michal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem