Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.05.2010, 19:34   #1
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 39 min 15 s
Domyślnie Pomoc w nagłych, nieprzeiwdzianych wypadkach i na dodatek daleko od domu.

Nie wiem czy jest taka potrzeba, czy to ma sens i czy jest potrzebne? Ale wydaje mi się że odpowiedź 3 x TAK jest w tym przypadku jednak właściwa.

Proponowałbym stworzenie listy życzliwych ludzi, potrafiących i co najważniejsze chcących pomóc komuś innemu w razie potrzeby. Akurat forum to zrzesza ludzi przemieszczających się z miejsca w miejsce. Czasami daleko poza domem coś się dzieje i w takim przypadku fajnie mieć w zanadrzu listę ludzi, którzy mogliby, przygarnąć, ugościć, nakarmić, pomóc w transporcie, naprawie itd. Wg mnie wyglądac to mogłoby jako jakaś mała tabelka. Mała aby dało sie to łatwo wydrukować i wozić np z dokumentami od motocykla. W tabelce byłby oczywiście forumowy nick, namiar z telefonem no i w czym oferujemy się pomóc? Raczej musiałoby byc to podzielone na województwa.

Podobna liste "samopomocową" mamy na volvoforum. I to działa. Osobiście wiozłem kolesiowi paliwko bo zabrakło mu i nie doczołgał się do granicy. Drugim razem organizowałem holowanie do kolesia z rozsypanym sprzęgłem.

Jeśli jest potrzeba i owa lista powstanie, jestem za tym, aby była ona dostępna dla "składkowców". Będzie to kolejny argument że fajnie jest zapłacić kilka złotych na potrzeby życia tego forum. I w zamian oprócz fajnego samopoczucia są dodatkowe atrakcje.

Co Wy na to? Oprócz oczekiwania na opinię pozwolę sobie zrobić mała ankietę dotyczącą tej propozycji.
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...

Ostatnio edytowane przez diverek : 17.05.2010 o 21:09
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem