Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.03.2010, 14:09   #33
amnonim
 
amnonim's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 154
Motocykl: RD07
Przebieg: 58000
amnonim jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 19 godz 7 min 3 s
Domyślnie

Witam, piszę co następuje:

1. W MEFO łyżki są po 70 pln. Zamówić większą ilość da radę, ale byłyby najwcześniej za 2 miesiące. Obecnie nawet mniejszej ilości nie mają. 27 mm też nie mają.

2. Napisałem do sklepu RideMX z ebaya pytając o większą ilość, rabacik i koszty przesyłki - czekam na odpowiedź.

Edit: Dostałem odpowiedź

We've already discounted the spoons 15% off of retail. We could go another 5% off.
Because of the weight, we would have to ship your package via USPS Priority Mail. USPS Priority Mail is $45 USD.
Please let us know if you have anymore questions.


Myślę, że można postarać się stargować do $20 za sztukę. W takim układzie, gdyby zamówić 15 zestawów, mogłoby to kosztować $43 za zestawik. Przy obecnym kursie wychodzi mniej więcej 123 pln. Jeżeli przesyłka nie wpadnie na cło - cena wydaje się ok. Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma co zakładać, że przesyłka na cło nie trafi, nawet, jak na niej "Gift" będzie napisane... A to juz dodatkowa kasa. Nie pamiętam dokładnie ile, ale w daleko idącym przyblizeniu to ok 10%. W każdym razie przy niesprzyjających wiatrach cena moze sięgnąć nawet 135-140 pln.
Rodzi się zatem pytanie: czy zamawiamy? w MEFO będą po 70 pln / szt.
Przy takiej "oszczędności" mnie się chyba nie chce w to bawić.
__________________
pozdrawiam, Konrad.

Ostatnio edytowane przez amnonim : 15.03.2010 o 21:40
amnonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem