Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.02.2010, 21:52   #4
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie

Sie ma !
Jeszcze w temacie LED'owym...
Założyłem właśnie sobie ( a właściwie to nie sobie tylko do Afryki, he,he,he) kierunki LED + przerywacz elektroniczny do LED'ów,i włączyłem zadowolony z porządnie wykonanej roboty.... no i mały ZONG!!!!
Przy włączaniu nieważne czy prawych czy lewych kierunkowskazów, migają sobie pięknie -ale WSZYSTKIE 4 sztuki , czyli świecą tak jak awaryjne!!!!!
"Zdziczałem" trochę , ale : multimetr w łapę i do dzieła-czyli przedzwanianie kabelków zeby zakumać "-O co kaman?" Ale bez rezultatu. Wynikało że wszystko jest OK, szczególnie że po przepięciu z powrotem na zwykły przerywacz i kierunki z żarówkami, wszystko działało poprawnie (!?!?!?!)
Dopiero wgląd w schemat instalacji elektrycznej rzucił swiatło na ... żaróweczkę - zieloną kontrolkę przy zegarach. To ona była elementem łączącym prawą stronę z lewą .
Ale ,że nie zamierzałem się jej pozbyc (bo to byłoby najprostsze), to zasiliłem ją z innego źródła tzn podpiąłem się do przewodu (szarego wRD07a) dochodzącego do przerywacza kierunkowskazów.
Zanstalowałem też już sobie wcześniej dodatkowy obwodzik do awaryjnych, i informacyjnie dla zainteresowanych powiem ,że wszystko działa poprawnie
No , to byłoby tyle w temacie LEDowym z mojej strony.
Moze komuś sie kiedyś przyda... (mi by się przydało)
POZDRAWIAM
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem