Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   IZI Zlot V 2011 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7144)

sambor1965 08.08.2010 10:19

IZI Zlot V 2011
 
Wracajac z Robertem z imprezy niemieckich afrykanczykow postanowilismy zorganizowac zlot poswiecony podrozowaniu na motocyklach. Zlot w zalozeniu mial byc troche international i oprocz lokalnych riderow chcielismy zaprosic tam naszych nowych znajomych z Niemiec i starych z kilku osciennych krajow. Przejezdzajac autobahnem miedzy Boleslawcem a Legnica wybralismy nawet miejsce: zamek Grodziec. Ucieszylem sie, bo to tylko 10 km od mojej rodzinnej miejscowosci. Mielismy wrocic do tego pomyslu po przyjezdzie z Afganistanu. Izi nie pozwalal mi gadac na ten temat - "zajmiemy sie tym po powrocie"...
Generalnie inspiracja byla konstatacja: fajni Ci Niemcy, warto sie z nimi poznac ;)
No wiec już wrocilismy i mozemy na ten temat pogadac.
Impreza MUSI sie udac, bo chce by miala cykliczny charakter. Potrzebuje na pewno do pomocy Movistara, wierze ze stworzy sie grupa kumpli Iziego, ktora to pociagnie organizacyjnie. Ja jestem to mu winny - to jedna z rzeczy, ktora obiecalem sobie dla niego zrobic...

diverek 08.08.2010 10:50

To niezłe miejsce na internacjonala. Granica trzech państw. Czesi i Niemcy mają za miedzą, Słowacy i Węgrzy nieco dalej. Do tego W tamtych okolicach jest sporo ciekawych miejsc do pojeżdżenia. jakiś ciekawy rajd można by na tym zlocie także wymyślić, szczególnie jak miała by być to cykliczna impreza.

fassi 08.08.2010 12:01

Bardzo fajny pomysl, piekna okolica, oscienne kraje blisko no i niech nasi sasiedzi dowiedza sie wiecej o naszym pieknym kraju i jego kulturze. Jako afrykanski Attaché w Berlinie sluze pomoca

LukaSS 09.08.2010 23:11

Ciekawa koncepcja :)
Sambor, ale to ma być dla Afrykanów głównie czy inni wyznawcy też będą mile widziani?

graphia 09.08.2010 23:17

Chętnie wezmę w nim udział (o ile nie będę miał pracowitej soboty wtedy) i chętnie wszystko udokumentuję fotograficznie (taki mam zawód aktualnie i go wykonuję sumiennie chyba).

RAVkopytko 09.08.2010 23:29

Grodziec, piękne miejsce i piękny zamek,lubię tam jeździć.Okolica też przyjemna:Złotoryja,Ostrzyca,Organy Wielisławskie.No i nie wszyscy wiedzą iż na zamku Grodziec parę lat wstecz Szwedzi zrobili realityshow(ludzie mieszkali jak w średniowieczu,byli podzieleni na rządzących i poddanych),dlatego zamek ma wyremontowaną salę rycerską.Myślę,że właściciel zamku zgodzi się na taką impreze,otwarty gość

nicek27 09.08.2010 23:31

Cytat:

Napisał LukaSS (Post 127339)
Sambor, ale to ma być dla Afrykanów głównie czy inni wyznawcy też będą mile widziani?

Tya, dokładnie to samo pytanie ode mnie.

wojtalski 10.08.2010 01:02

Cytat:

Napisał sambor1965 (Post 127176)
... zlot poswiecony podrozowaniu na motocyklach.

a nie zlot poswiecony podrozowaniu na motocyklu Africa Twin

Stachu 10.08.2010 08:04

Chętnie przyjadę:)

Brasil 10.08.2010 14:38

we want to participate too!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.