Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   18-20 września – I Warsztaty Podróżników Motocyklowych (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3495)

Mariusz Ignatowicz 08.06.2009 15:52

18-20 września – I Warsztaty Podróżników Motocyklowych
 
Witam

Tym razem chciałbym zaprosić na Pierwsze Warsztaty Podróżników Motocyklowych „Motovoyager 2009”. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 września w podwarszawskich Urlach. Oprócz typowych atrakcji dla tego typu spotkań (wspólne rozmowy przy ognisku oraz pokazy filmów i zdjęć z najciekawszych wypraw) planujemy m.in. kilka paneli tematycznych, m.in.:

* warsztaty fotografii podróżniczej,
* warsztaty z nawigacji GPS,
* warsztaty mechaniczne dla podróżników motocyklowych.

Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek Wasze uwagi i pomysły (możliwe jest dodanie jakiegoś panelu, jeśli będzie wystarczająca liczba chętnych), aczkolwiek plan jest dość napięty i niektóre panele musiały by się wtedy odbywać równolegle.

Całkowity koszt imprezy wynosi 350 zł i zawiera wyżywienie (pięć posiłków, od piątkowej kolacji) oraz dwa noclegi w kilkuosobowych pokojach. Liczba miejsc jest oczywiście ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Na forum odpowiem oczywiście na wszelkie pytania.

Pozdrawiam

Mariusz Ignatowicz
wydawca magazynu Motovoyager

Wojteak 08.06.2009 16:14

pierwsze pytania:
-gdzie można się zapisać?
-w którym momencie precyzuje się (jesli wogóle) zainteresowanie konkretnymi panelami?
-gdzie ewentualnie kiedy, będzie dostępny program warsztatów?

pozdrawiam

puntek 08.06.2009 16:17

Cytat:

Napisał Mariusz Ignatowicz (Post 61925)
Witam

Tym razem chciałbym zaprosić na Pierwsze Warsztaty Podróżników Motocyklowych „Motovoyager 2009”. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 września w podwarszawskich Urlach. Oprócz typowych atrakcji dla tego typu spotkań (wspólne rozmowy przy ognisku oraz pokazy filmów i zdjęć z najciekawszych wypraw) planujemy m.in. kilka paneli tematycznych, m.in.:

* warsztaty fotografii podróżniczej,
* warsztaty z nawigacji GPS,
* warsztaty mechaniczne dla podróżników motocyklowych.

Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek Wasze uwagi i pomysły (możliwe jest dodanie jakiegoś panelu, jeśli będzie wystarczająca liczba chętnych), aczkolwiek plan jest dość napięty i niektóre panele musiały by się wtedy odbywać równolegle.

Całkowity koszt imprezy wynosi 350 zł i zawiera wyżywienie (pięć posiłków, od piątkowej kolacji) oraz dwa noclegi w kilkuosobowych pokojach. Liczba miejsc jest oczywiście ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Na forum odpowiem oczywiście na wszelkie pytania.

Pozdrawiam

Mariusz Ignatowicz
wydawca magazynu Motovoyager

Jestem zainteresowany udziałem ...:)

Mariusz Ignatowicz 08.06.2009 16:33

Cytat:

Napisał Wojteak (Post 61926)
gdzie można się zapisać?

Wystarczy:
1. wysłać maila do mnie z imionami i nazwiskami uczestników
m.ignatowicz@motovoyager.pl
2. wpłacić 150 zł zaliczki od osoby na nasze konto (numer podam w mailu)

Cytat:

Napisał Wojteak (Post 61926)
-w którym momencie precyzuje się (jesli wogóle) zainteresowanie konkretnymi panelami?

Na miejscu. Jak będzie za dużo chętnych - zrobimy jeden panel dwukrotnie. Wcześniej oczywiście wysondujemy temat :)

Cytat:

Napisał Wojteak (Post 61926)

-gdzie ewentualnie kiedy, będzie dostępny program warsztatów?

Myślę że w ciągu dwóch tygodni - dopinamy teraz wraz z wykładowcami szczegóły. BTW - tutaj afrykanerów czeka miła niespodzianka, ale wszystkiego jeszcze nie zdradzę. Jak będę miał szczegółowy program - wrzucę do Was od razu posta (w tym topicu).

Pzdr
M

hubert 08.06.2009 16:37

Cytat:

Napisał Mariusz Ignatowicz (Post 61931)
Wystarczy:

Myślę że w ciągu dwóch tygodni - dopinamy teraz wraz z wykładowcami szczegóły. BTW - tutaj afrykanerów czeka miła niespodzianka, ale wszystkiego jeszcze nie zdradzę. Jak będę miał szczegółowy program - wrzucę do Was od razu posta (w tym topicu).

Hmm niech zgadnę ... dla Afrykanerów zniżka 120 % :haha2:

hubert.ale.ten.maly 08.06.2009 17:27

a msza św. bedzie??? hahaha sorki ale jakos mi to tak zapodaje tym wlasnie... pozdro

rambo 05.07.2009 17:40

Nie będzie Hubert mszy świętej ;)

Ale mogę uchylić rąbka tajemnicy, że panel GPS prowadzić będe ja, Wasz Ramboszczak :)

puntek 05.07.2009 22:45

niestety muszę się wypisać :( inne plany rozwojowe :)

hero 06.07.2009 21:31

Przyznaj sie, że Ramboszczaka scyrałeś?

puntek 07.07.2009 09:04

Cytat:

Napisał hero (Post 65718)
Przyznaj sie, że Ramboszczaka scyrałeś?

:haha2:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.