Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Impreza w polu (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2987)

Kishon 02.04.2009 00:03

Impreza w polu
 
Witam!
Jestem tutaj świeżą osobą, bo na Afryce jeżdżę od niedawna. Ale od dawien dawna organizuje w czerwcu ogniska. Zawsze odbywały się koło Poznania, ale w tym roku będzie bardziej country. A więc tak, zapraszam chętnych na ognisko 27 czerwca, miejsce Kanclerzowice 22, powiat Trzebnica. To jest wieś obok Żmigrodu. Z Wrocławia trasą na Poznań, jakieś 60 km Warunki polne... będzie gdzie rozbić namiot, postawić maszyne. Generalnie większośc ludzi będzie tam, bez motocykli. No ale do picia motocykl nie potrzebny. Pogoda nie pogoda, siedzimy pod chmurką. Browara i % trzeba nawieź według uznania. Ponieważ do sprawy jest jeszcze trochę czasu, to się przypomne jeszcze raz w czerwcu.

myku 02.04.2009 08:00

Napewno super impreza.Chetnie bym przyjechal,tymbardziej,ze to moje rodzinne strony.Jednak w tym terminie nie bede w okolicy.Szkoda...

greton 02.04.2009 10:37

a ja wstępnie się zapowiem, mam tam 25 kilo

Robert Movistar 02.04.2009 13:21

Cytat:

Napisał greton (Post 52265)
a ja wstępnie się zapowiem, mam tam 25 kilo

To co Czekoladowa Księżniczko, pojedziem tak? Tym razem chyba motórem.
Pilnuj tematu żeby go nie wcięło. Jak przyjedziesz do mnie, to będziesz miał 21 km:)

Pawel_z_Jasla 02.04.2009 15:32

A ile Ja będę miał na miejsce jak do Ciebie Robercik przyjade /ile mam do Ciebie to wiem ale ile od Ciebie na miejsce spotkania ?? - tyle samo co Grreton czy coś więcej ??/. Nie wiem co będzie 27 czerwca ale jak Adagia namówie to jest sznsa, że będziemy na tym spędzie - ZDROWIA

myku 03.04.2009 00:41

SZIT !!:drif:

myku 03.04.2009 00:45

ostatnio przed dwoma laty,juz niestety jezdzilem spori po borach trzebnickich.sulow.gruszeczka.milicz,zlotow.czuje sie tam jak ryba w wodzie.w sumie wychowalem sie tam

greton 03.04.2009 00:50

Cytat:

Napisał Pawel_z_Jasla (Post 52306)
A ile Ja będę miał na miejsce jak do Ciebie Robercik przyjade /ile mam do Ciebie to wiem ale ile od Ciebie na miejsce spotkania ?? - tyle samo co Grreton czy coś więcej ??/. Nie wiem co będzie 27 czerwca ale jak Adagia namówie to jest sznsa, że będziemy na tym spędzie - ZDROWIA

Drogi Pawle z Masła, myślę że jeśli nawiedzicie z jakowym Adaśkiem tę spokojną rodzinę w Trzebnicy, a niedajbosze ja też tam zajadę, to będziemy mieli wszyscy baaaaaardzo daleko, choćby za płotem to było;)

tak mi dopomóż bóg

greton 03.04.2009 00:57

kishon, zapowiada się już ciekawie i nie dość że skończymy (polegniemy) w polu, to jeszcze fpisdu...
DTN

Robert Movistar 03.04.2009 08:38

Cytat:

Napisał Pawel_z_Jasla (Post 52306)
A ile Ja będę miał na miejsce jak do Ciebie Robercik przyjade /ile mam do Ciebie to wiem ale ile od Ciebie na miejsce spotkania ?? - tyle samo co Grreton czy coś więcej ??/. Nie wiem co będzie 27 czerwca ale jak Adagia namówie to jest sznsa, że będziemy na tym spędzie - ZDROWIA

A to zależy. Jak będziemy jechać po Gretona, to może coś wyjść ze 40, jak pójdziemy po niego lasem to ze 30.
Kiedyś wpadła mi w ręce książka zawierająca statystyki (coś z lat 60). Nie byłem zdziwiony, kiedy w rubryce "najwyższe spożycie alkoholu na statystycznego mieszkańca" wypadła Trzebnica. Więc jak chcesz sprawdzić dlaczego to może wyjść ze 100. A tak poważnie, to ino 21. Przyjeżdżajcie, przyjeżdżajcie:dizzy:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.